SKLEP Z FIRMOWĄ ODZIEŻĄ

Tu jest miejsce na *prawie* wszystko. Prosze zwrocic uwage, ze imprezy/zgromadzenia/inicjatywy maja swoj wlasny dzial.
Forum rules
Tu jest miejsce na *prawie* wszystko. Prosze zwrocic uwage, ze imprezy/zgromadzenia/inicjatywy maja swoj wlasny dzial.

SKLEP Z FIRMOWĄ ODZIEŻĄ

Postby blackjones » Sat, 21 April 2012, 11:10

Witam wszystkich czytających :)

Zapraszam do robienia zakupów w nowo powstałym sklepie internetowym z markową odzieżą. Znajdziecie tam: Armani, Gucci, Prada, D&G, Versace, LV, G-Star, Adidas i wielu, wielu innych znanych projektantów. W ofercie znajdują się między innymi ubrania, kosmetyki, perfumy, akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment pochodzi z outletów sprowadzanych do Anglii z innych krajów UE. Dodatkowo wprowadziliśmy system rabatów dla stałych klientów, system punktów oraz dla każdego nowego klienta £2,00 Extra na zakupy.

sklep znajduje się pod adresem blackjones co uk

Aktualnie cały czas dodajemy nowe produkty więc być może coś czym będziecie zainteresowani nie zostało jeszcze wstawione na stronę, w tym celu prosimy o wysłanie zapytania na nasz email podany na stronie.

Zapraszamy!
blackjones
Nowy na forum

Re: SKLEP Z FIRMOWĄ ODZIEŻĄ

Postby Retynas » Wed, 2 September 2015, 06:22

Dobra markowa odzież tylko że nie mają takich kieszonek musiałem sobie ogarnąć kieszeń samoprzylepna na wizytówki i teraz wszystko pasuje jak należy. Naprawdę świetnie się chodzi.
Retynas
Nowy na forum

Postby Razbertys » Thu, 17 September 2015, 08:20

Teraz trzeba się zaopatrzyć s troje karnawałowe, u mnie w mieście nie ma sklepu z tym dlatego z neta zamawiam ogarnąłem sklep internetowy Funidelia - przebrania halloween dobra sprawa dużo wzorów można się wyjątkowo przebrać.
Razbertys
Nowy na forum

Postby gosiaczek1122 » Sun, 3 January 2016, 14:39

Każdej kobiecie, która kocha modę, firmowe i eleganckie ubrania polecam sklep http://nunu.pl/ Są tam piękne ubrania w promocyjnych cenach
gosiaczek1122
Nowy na forum

Postby dorcia9996 » Sat, 14 December 2019, 00:41

Ja przeglądam sobie właśnie wygodne spodnie męskie dresowe na Ceneo.pl Szukam jakiś nowych dresów dla męża. On to tak szybko niszczy spodnie, że głowa mała. Prawdziwy talent do tego dosłownie ma ;)
dorcia9996
Nowy na forum

Return to Na kazdy temat