Forum - pytania do administracji

Tu jest miejsce na *prawie* wszystko. Prosze zwrocic uwage, ze imprezy/zgromadzenia/inicjatywy maja swoj wlasny dzial.
Forum rules
Tu jest miejsce na *prawie* wszystko. Prosze zwrocic uwage, ze imprezy/zgromadzenia/inicjatywy maja swoj wlasny dzial.

Re: Forum - pytania do administracji

Postby Best Business » Thu, 1 March 2012, 13:19

Dzień dobry.

Proszę o kilka odpowiedzi:

1. ile można umieszczać postów dziennie, żeby nikt nie zarzucił nikomu flooding?
2. ile prywatnych wiadomości można wysłać dziennie, żeby nie było spam?
3. czy możemy wspólnie wszyscy forumowicze może zrobić ankietę od adminów np. na temat - "Jakie punkty regulaminu byś chętnie widział na forum?"

Dziękuję
Best Business
Zadomowiony

Postby kosmopolak » Thu, 1 March 2012, 13:29

Czy moge niesmialo o cos zapytac?
Stargg?

Tesknilem :-)
kosmopolak
Zadomowiony

Postby DarkDante » Thu, 1 March 2012, 13:49

Best Business wrote:Dzień dobry.

Proszę o kilka odpowiedzi:

1. ile można umieszczać postów dziennie, żeby nikt nie zarzucił nikomu flooding?
2. ile prywatnych wiadomości można wysłać dziennie, żeby nie było spam?
3. czy możemy wspólnie wszyscy forumowicze może zrobić ankietę od adminów np. na temat - "Jakie punkty regulaminu byś chętnie widział na forum?"

Dziękuję

1. W granicach przyzwoitosci a tego chyba definiowac nie trzeba. Na zadnym forum ilosc postow ktore mozna umiescic dziennie nie jest zdefiniowana, chyba ze jest specjalnie stworzone ograniczenie dla nowych uzytownikow.
2. PW to narzedzie do komunikacji a nie rozsylania ofert i reklam, zaznaczam to od razu. Mysle ze jak powiem, ze PW mozna traktowac jak SMS to bedzie to jasne i klarowne. Nie wysylasz PW do kogos kto sobie tego nie zyczy.
3. Netykieta - przeczytaj i bedziesz wiedzial. Ani ja ani ktokolwiek inny nie bedzie pisal regulaminu ktory bedzie uwzglednial rzeczy takie jak "ile postow dziennie mozna napisac", "jak nalezy zachowywac sie na forum" itp itd. Nie wszystko mozna okreslic regulaminem.
DarkDante
Admin

Postby Best Business » Fri, 2 March 2012, 19:10

Proszę o wyjaśnienie sytuacji z wykasowaniem mojego posta z działu poznajmy się :"Poznam kogoś kto zawiezie mnie autem z/do Polski"

Był to post całkiem odmienny niż post z działu turystyka :"Do Polski autem zawiozę".

Poświęciłem około 10 minut czasu by go napisać, wiec kasowanie postu bez zapytania, lub przynajmniej chęci niepowierzchownego przeczytania i zrozumienia, jest równoznaczne z zmarnowaniem 10 minut mojego bezcennego czasu.

1 post mówił o tym, że zabiorę do Polski 2 osoby, planuję jechać autem do Polski - stąd ten post,
2 post wynikał z tego, że jeśli z różnych przyczyn nie uda mi się pojechać moim autem do Polski to fajnie by było znaleźć kogoś uprzejmego kto by mnie podrzucił, a mówił o tym, że poszukuję transportu
; więc rożne posty i w treści i w sensie i w znaczeniu i w różnych działach.

Poza tym nie ma na Forum, wydaje mi się, ze nie ma zbyt wielu działów, które dały by większe możliwości pozycjonowania postów w należyty sposób.

Proszę o odpowiedź czy macie ten post i możecie go przywrócić, a jeśli nie to w jakim dziale mam napisać go od nowa.

Dziękuje i pozdrawiam
Best Business
Zadomowiony

Postby DarkDante » Fri, 2 March 2012, 19:31

Post w dziale "Towarzyskie / Poznajmy sie", w ktrym piszesz. Poznam kogos kto mnie zawiezie do polski ... i dalej ... to samo co w "Do Polski autem zawioze" tylko ubrane w nieco inne slowa.
Mam tego posta nadal w koszu, nie zostal wykasowany, ale przywrocony nie zostanie.
DarkDante
Admin

Postby Best Business » Fri, 2 March 2012, 20:07

Ktoś mnie zawiezie, a ja kogoś zawiozę to jest i całkiem co innego i całkiem w inne "ubranie" ubrane.

Jeśli post :..."przywrocony nie zostanie" to nie zostanie i trudno - widzę, ze już Pan Admin zadecydował - na władzę nie poradzę.

Mam wielką prośbę:
jak mogę to wybieram ten post co był skasowany do przywrócenia a do skasowania ten co został - raczej trudniej jest znaleźć mi kogoś kto mnie podwiezie niż kogoś do odwiezienia.

Dziękuję i pozdrawiam
Best Business
Zadomowiony

Postby DarkDante » Fri, 2 March 2012, 20:25

Nie, niestety nie mozesz wybrac postu, tak samo jak nie mozesz wybrac ktore z Twoich wszystkich kont ma byc aktywne a ktore nie, jak tez ktore posty beda otwarte a ktore zamkniete.

To nie jest forum specjalnej troski, od czasu jak sie pojawiles na forum ze swoimi biznesami non stop odpisuje na Twoje prosby i zapytania. Niestety ale na tym poscie bede zmuszony zakonczyc jakakolwiek korespondencje z Toba.
DarkDante
Admin

Postby Pawel1 » Sat, 29 December 2012, 14:59

co oznacza mala czerwona gwiazdka przyklejona do postu?

tak jak np.w temacie "Forum dla Motocyklistow"
Pawel1
Nowy na forum

Postby DarkDante » Sat, 29 December 2012, 16:42

Jest to oznaczenie tematu, w ktorym znajduje sie juz Twoja wypowiedz.
DarkDante
Admin

Postby bambi_mia » Mon, 28 January 2013, 14:58

Witam,
Bardzo prosze o udzielenie mi odpowiedzi w jaki sposob moge sie skontaktowac z osoba odpowiedzialna za organizowanie kursow przez PANI. Sama bralam udzial w takim kursie we wrzesniu, do dzis nie uzyskalam certyfikatu, ktory mi sie nalezy. Nikt nie odpowiada na moje emaile i prywatne wiadomosci. Telefon macie nie aktywny a godzin otwarcia Waszego biura nigdzie nie moge znalezc. Nie mieszkam w Belfascie wiec nie jest mi na reke sprawdzanie czy juz ktos w biurze jest czy nie.. Prosze kompetentna osobe o odpowiedz.
bambi_mia
Nowy na forum

PreviousNext

Return to Na kazdy temat