Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Wszelkie formalnosci i sprawy zwiazane z mieszkaniem: wynajem, zakup, formalnosci, agencje, dofinansowanie. Prosze nie zamieszczac tu ogloszen.

Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Postby Best Business » Fri, 26 October 2012, 13:48

Proszę wpisywać w tym temacie posty o ulicach i dzielnicach, na których działy się złe rzeczy.

Był mały kłopot z nieletnimi łobuzami na BT7 Whitehall od Ormeau Road i Sunnyside St, dzieciaki rozrabiały, ale nic poza tym się nie działo.

To było 7 lat temu, nie wiem jak jest teraz.
Best Business
Zadomowiony

Re: Niebezpieczne ulice, dzielnice - zestawienie.

Postby thornvald80 » Fri, 26 October 2012, 16:20

jak masz pecha to ulica "x" w miejscu "y" o "z" porze... ;)
jakby wypisywac z nazw to by chyba forum nie starczylo...
thornvald80
Forumowy wymiatacz

Postby kayoyka » Fri, 26 October 2012, 16:26

Jesli to poludniowy Belfast to po co Polacy sie pchaja w protestanckie dzielnice :?
kayoyka
Nowy na forum

Postby dorian0404 » Fri, 26 October 2012, 16:53

Nie ma znaczenia czy katolicka czy protestancka,my obecnie mieszkamy na bt6 9js i sa tu sami protestanci i nic nikomu sie nie dzieje,ludzie mili,pomocni,dzieciaki i mlodziez swietne-jeden drugiemu nie da nic zlego zrobic ani przykrego powiedziec...
za to Park Ormeau nie nalezy do najbezpieczniejszych i tamte okolice bym odradzala bo tamtejsza mlodziez jest okropna :evil:
dorian0404
Forumowy wymiatacz

Postby Best Business » Sat, 27 October 2012, 09:30

Tworząc ten temat pomagamy sobie wszyscy nawzajem.

Jeśli mieliście jakieś przykre doświadczenia, sytuacje, ataki na Was, czy na Wasz dom, dziecko czy znajomych, to napiszcie proszę po prostu jaka dzielnica, ulica, BT, miały jakieś rozruchy, marsze, ataki, no nie wiem śmieci na ulicy po pachy, czy walki z policją; czy nawet jaki numer domu Wasz był, który miał sąsiadów dyskryminujących, lub atakujących Polaków ponieważ są innej nacji, bądź religii.

Napotkałem takie problemy wśród różnych swoich znajomych.

Chcieli przeprowadzić się ze starego domu na jakieś inne miejsce.

Znaleźli niezły domek czy apartament i nie wiedzą czy można się tam wprowadzać, czy raczej należy trzymać się od danej ulicy, dzielnicy, lub nawet "anty" sąsiadów zza ściany.

Ludzie mnie pytają a ja nie wiem co im powiedzieć, ponieważ zawsze mieszkałem na bezpiecznych okolicach (nowe osiedla, poza zasięgiem starych dzielnic z zadawnionymi, czy ciągle świeżymi awersjami).

Agencja nie powie często, czy okolica jest bezpieczna. Proponują czasem wizytę na miejscowym posterunku policji, żeby się wypytać.

Tu jest temat, sprawa jest prosta - chcesz odpowiedzieć: "na temat" w temacie to piszesz, nie chcesz, lub nie masz na ten temat wiedzy, nie umieszczasz postów.

Prosto, np:
1. dzielnica np. Guntrim Road area, rozruchy były wtedy i wtedy, to się działo, lub
2. dom nr 2 na Belfast Street BT.., sąsiedzi obrzucali mi okna jajami, cegłami, lub koktajlami mołotowa, lub
3. dziecko w szkole takiej było źle traktowane, pobite w drodze do domu przez kolegów, lub dzieci z okolicy.

Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów.

Piotr Staworzyński
Best Business
Zadomowiony

Postby montypython » Sat, 27 October 2012, 20:26

Kolejny bzdurny pomysł...
montypython
Stały bywalec

Postby Best Business » Sun, 28 October 2012, 11:35

Masz lepszy, pyton?
Best Business
Zadomowiony

Postby montypython » Sun, 28 October 2012, 22:23

Tak. Podaj swoje BT. Będę starał trzymać się z daleka. Bo podobno głupota jest zaraźliwa...
montypython
Stały bywalec

Postby Best Business » Wed, 7 November 2012, 18:31

Montypython wypowiada się w ten sposób, a nawet mnie nie zna.

Publiczne zarzucanie mi głupoty jest potwarzą i zniesławieniem, z racji tego - czynem bezprawnym.

Ja występuję pod swoim imieniem i nazwiskiem, a takie nieprofesjonalne, niegrzeczne i bezprawne wypowiedzi godzą w moje dobre imię.

Montypython może ukrywać swoja mądrość za nazwą użytkownika.

Forum to nie rządzi się żadnym regulaminem a administratorzy, lub moderatorzy nie pilnują kultury wypowiedzi i nie ostrzegają przed niezgodnymi z prawem działaniami.

Oświadczam, że nie będę dopuszczał do publicznego znieważania mojej osoby.

Wysłałem tej osobie prośbę na kanale prywatnym o umieszczenie przeprosin pod swoim postem- odmówił.

Każdy, kto podejmie jakiekolwiek próby znieważania mnie, moich idei, postów, mojej firmy, spotka się z adekwatnymi działaniami z mojej strony (powiadomieniem administratora, ewentualnie wejściem na drogę prawną).

Niech wreszcie skończy się ta zawiść w stosunku do innych ludzi, za dużo tego jest na tym forum, jak by w życiu codziennym nam tego brakowało!

Piotr Staworzyński
Best Business
Zadomowiony

Postby Arturo » Wed, 7 November 2012, 19:15

Bo ci zylka peknie kolego. Wracajac do tematu. Co z tego ,ze dzielnica spokojna ,jak mozna trafic na sasiadow z piekla rodem
Arturo
Guru Forum

Next

Return to Mieszkanie - problemy